pátek 11. října 2013

Střípky z kuchyně posledních dnů

Od založení blogu se nezměnilo vůbec nic. Jsem pořád stejná, necvičím, ujídám (lžičkuju co můžu) a jsem na facku. Tak tu pro Vás mám alespoň pár jídel. Kdyby venku celý den nebyla tma, možná by jich bylo víc, ale opak je pravdou.

snídaně: Caro ovesná s banánem, posledním máslíčkem, tvarohem a jogurtem

 odpolední svačina: tvaroh utřený s jogurtem, malé jablíčko, kilo skořice, lněná semínka

 odpolední svačina: knackbrot, schwarzwaldská šunka, plátek sýra (Eidam 30%), Hermelín Figura, rajče, ředkvička (v pozadí dýňová semínka, se kterými nevím, co si počít)

 snídaně: ovesná s nektarinkou a banánem, nakonec přelitá mlékem

odpolední svačina je vlastně dopolední svačina, co jsem nestihla sníst: malé jablíčko, nektarinka, poslední zbyteček cottage, tvaroh utřený s podmáslím, oříškové sypané musli

oběd a svačinka do školy: v kulaté tradičně jogurt utřený s tvarohem, nektarinka, oříškové musli
v hranaté šrotový chlebík s Lučinou a schwarzwaldskou šunkou (?)

I přes mou zásadu č.196: odpoledně žádné ovoce, si docela dopřávám. Většinou mám totiž vždycky chuť na něco sladkého a nemůžu si pomoct. Co se týče dopoledních svačin, jsou každý den stejné jako na poslední fotce, je to pohodlné a chutné, tak snad se mi to nepřejí. 

11 komentářů:

 1. Nam, všechno vypadá krásně :-)

  OdpovědětVymazat
 2. fotky jsou moc pěkné a líbí se mi, že to řekneš tak na férovku, že ne vždy jíš na jedničku;) na nějakou zásadu odpoledne nejíst ovoce se vykašli, pokud máš na něj chuť, tak si dej, lepší než pak vybagrovat balík sušenek;) a s dýňovými semínky si taky moc nevím rady, opekla jsem je s trochou kokosového oleje a skořice v troubě, teď je mám krásně v krabičce, ale extra mi to nechutí, takže to skoro nikam nedávám..od té doby je prostě při zpracovávání dýně vyhazuju...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ty semínka jsou fakt zvláštní, říkala jsem si, jestli bych je třeba neměla úplně vyloupat? zatím jsem je opražila jak byly a jíst se to nedá :D

   Vymazat
 3. Šrotové chléb? To tom jsem nikdy neslyšela. :))
  Fotky máš moc pěkné a to jídlo pochopitelně též. ;)
  Ta ovesná kaše, ach! ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to je ten lisovaný z celozrnného šrotu nebo jak, fakt jsi neslyšela? Je supr, je na něm aspoň znát, že je doopravdy celozrnný :)) děkuju :)

   Vymazat
 4. Skvele fotky, normalne som vyhladla! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné fotky. Já jsem vždycky hrozně líná to nějak naaranžovat, aby to na fotce vypadalo hezky, ale taky s tím začnu :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si to vždycky tak načančám a pak mi víc chutná, když je radost pohledět :)

   Vymazat
 6. Ten poslední oběd je docela malý:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To byla taková nouzovka, abych se zaplácla než po škole dorazím domů, pak jsem se ještě dojedla :)

   Vymazat