čtvrtek 16. ledna 2014

Palačinky s tvarohem

Dnes jen krátce. Snídaně zbarvená do žluta a óda na tvaroh na strouhání po druhé. Celozrnné palačinky pokapané citronem, strouhaný nízkotučný tvaroh, skořice, banán a černý čaj. 

13 komentářů:

 1. úplne dokonalé raňajky! A fotky takisto úžasné :)

  OdpovědětVymazat
 2. krásne a určite aj chutné :)

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku http://www.vyhledejrecepty.cz/ kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 140 000 posbíraných receptů. Každým dnem narůstá návštevnoť strany. Momentálně máme denně 30 000 kliků. Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Vyhledejrecepty.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  Tunde
  info@vyhledejrecepty.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné fotky,na palačinky či lívance se chystám o víkendu,takže se možná inspiruji!:) a strouhaný tvaroh mi připomíná babiččiny domácí kynuté knedlíky:D

  OdpovědětVymazat
 5. ja sice tvaroh nemusim ale palacinky by som si dala hned :)

  Posledne dva dni Nobilis Tilia giveaway, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/01/novorocna-nobilis-tilia-giveaway.html

  OdpovědětVymazat